Naše metody | Horizonty

Naše metody

S kvalitní výukou máme zkušenosti a snažíme se o ně s Vámi podělit. Rozumíme důležitosti vybrat si ten správný kurz, proto Vám jako jedni z mála nabízíme individuální rozhovor, kde zjistíme Vaši stávající jazykovou úroveň a doporučíme Vám nejvhodnější kurz v souladu s evropským referenčním rámcem.

V případě firemního zákazníka provádíme rozřazení na základě komplexního jazykového auditu, jehož součástí je Oxfordský on-line test. Pokrok ve výuce je sledován pravidelným testováním dosaženého pokroku a na konci kurzu je provedeno závěrečné testování, kdy je sepsána závěrečná zpráva, kterým dalším směrem se má výuka studentů ubírat.

Jsme si vědomi skutečnosti, že všechny jazyky se sestávají z něčeho více než jen slovní zásoby a gramatiky. Vyvážený poměr mezi konverzací, poslechem, gramatikou, čtením a psaným projevem ve spojení s řadou doplňkových audio, video a CD-ROM prvků je zárukou kvalitního jazykového vzdělávání v uvolněné a přátelské atmosféře.
LEKTOŘI

Jak při individuálních hodinách, tak i v našich malých skupinách (do 4 studentů) zpravidla používáme jazyk, kterému se v hodině učí. Naši zkušení a motivovaní učitelé (mnoho z nich s námi spolupracuje již řadu let) jsou zárukou toho, že se Vám dostane toho, co očekáváte a možná i více než jen očekáváte. Během hodiny dostane šanci každý.


ÚROVEŇ KURZŮ

Celoročně organizujeme semestrální kurzy na 6 rozdílných úrovních (začátečníci-pokročilí). Tyto kurzy pravidelně trvají 15 týdnů.

Do našich kurzů jsme implementovali zažitý systém jednotného evropského referenčního rámce. Tento oficiální vzor Vám umožňuje zjistit, jak si se svými jazykovými znalostmi stojíte a jak dlouho Vám trvá dosáhnout určité úrovně.

DOMÁCÍ ÚKOLY

Domácí úkoly jsou důležitou součástí učení. Byť je to občas nepříjemné, je třeba, aby se studenti věnovali jazyku i mimo vlastní hodiny. Z tohoto důvodu vyžadujeme po lektorech, aby studentům zadávali domácí úkoly a tím si studenti zopakovali vše, co bylo na předchozích hodinách probráno.

Naše zkušenosti prokázaly, že existuje mnoho důležitých faktorů při výuce cizího jazyka. Proto pro různé typy studentů kombinujeme různé metodické přístupy. Kombinujeme komunikativní výukové modely s gramatikou a poslechem – většina jazyků má svou pevnou strukturu a vyjádřit se správně znamená ovládat základní gramatické struktury.


ALTERNATIVNÍ JAZYKOVÉ METODY

Žádná alternativní metoda není dokonalá. Než se rozhodnete pro kurz, kde Vám bude někdo nabízet, že se během týdne či měsíce naučíte více než je běžné, je třeba, abyste si uvědomili, že jedno přísloví říká, že bez práce nejsou koláče a bez poctivého učení se jen těžko kvalitně cokoli naučíte. Zkušenosti studentů, kteří k nám přišli, po absolvování těchto alternativních metod, to jen potvrzují.Napište nám

Kontrolní kód
captcha
×