Jazykové kurzy na zimní semestr 2020/2021
v Českých Budějovicích

Již 20. rokem Vás rádi přivítáme v našich jazykových kurzech. Každý kurz, který pořádáme, zorganizujeme vždy maximálně pro 4 účastníky! A tento počet účastníků kurzu nikdy nepřekračujeme. Když jsme v roce 2001 začali nabízet jazykové kurzy, začínali jsme s takto malými skupinami a naší filozofie se držíme celou dobu. U nás chceme, abyste se jazyk naučili a proto si, prosím, uvědomte, že při učení se jazykům platí nepřímá úměra – čím větší je počet osob v kurzu, tím méně času máte při výuce k dispozici – chceme, abyste své prostředky vynakládali účelně a efektivně. Rozhodněte se sami, zda chcete vyhazovat své peníze z kapsy nebo chcete dosáhnout požadovaného efektu.

Délka semestrálního kurzu je 15 týdnů s hodinou v trvání 90 minut. Pokud na den konání kurzu připadá státní svátek, nemoc lektora nebo dokonce období zavedení karantény, jako na jaře roku 2020, kurz se automaticky o tyto zameškané hodiny prodlužuje.
Pokud máte zájem o jiný kurz, než je uvedený v naší níže uvedené nabídce, neváhejte nás kontaktovat a vytvoříme pro Vás kurz, který bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům co se týká délky hodiny, frekvence nebo délky celého kurzu.
Máte-li své přátele, se kterými se chcete učit nabízeným jazykům, vytvořte si svou vlastní skupinku o velikosti 2, 3 nebo 4 osob a rádi Vám tento privátní jazykový kurz otevřeme. Jsme maximálně flexibilní, proto se s námi na všem bez problémů domluvíte a budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc.
Těšíme se, že Vás u nás přivítáme a začneme dlouhodobou spolupráci!

Více

 • Angličtina

  Úroveň
  Název
  Termín
  Volných míst
  Cena
 • Němčina

  Úroveň
  Název
  Termín
  Volných míst
  Cena
 • Španělština

  Úroveň
  Název
  Termín
  Volných míst
  Cena
 • Francouzština

  Úroveň
  Název
  Termín
  Volných míst
  Cena
 • Italština

  Úroveň
  Název
  Termín
  Volných míst
  Cena
 • Ruština

  Úroveň
  Název
  Termín
  Volných míst
  Cena
 • Čeština pro cizince

  Úroveň
  Název
  Termín
  Volných míst
  Cena

Firemní výukaNapište nám

Kontrolní kód
captcha
×