Jazykové kurzy na letní semestr 2023
v Českých Budějovicích

Již 21. rokem Vás rádi přivítáme v našich jazykových kurzech. Každý kurz organizujeme vždy maximálně pro 4 účastníky! A tento počet účastníků kurzu nikdy nepřekračujeme. Když jsme v roce 2001 začali nabízet jazykové kurzy, začínali jsme s takto malými skupinami a naší filozofie se držíme celou dobu. Čas prověřil, že naše filozofie je účinná a počet spokojených klientů to jen dokazuje.

Délka semestrálního kurzu je 15 týdnů s hodinou v trvání 90 minut. Pokud na den konání kurzu připadá státní svátek, nemoc lektora nebo dokonce období zavedení tzn. lockdownu, jako na jaře roku 2020, kurz se automaticky o tyto zameškané hodiny prodlužuje.
Pokud máte zájem o jiný kurz, než je uvedený v naší níže uvedené nabídce, neváhejte nás kontaktovat a vytvoříme pro Vás kurz, který bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům co do délky hodiny, frekvence nebo počtu hodin celého kurzu.
Máte-li své přátele, se kterými se společně učit jazykům, vytvořte si svou vlastní skupinku o velikosti 2, 3 nebo 4 osob a rádi Vám takový privátní jazykový kurz otevřeme. Jsme maximálně flexibilní, proto se s námi na všem bez problémů domluvíte a budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc.
Těšíme se, že Vás u nás přivítáme a začneme dlouhodobou spolupráci!

Více

Firemní výukaNapište nám

Kontrolní kód
captcha
×