Naše filozofie | Horizonty

Naše filozofie

Jazyková agentura Horizonty – to znamená poskytování komplexních jazykových služeb ke spokojenosti všech našich zákazníků.

Vždy nás najdete v centru města a to jak v Českých Budějovicích, tak i Praze. Zkušenosti s poskytováním jazykových služeb, důraz na kvalitu, vysoce kvalifikovaní lektoři a překladatelé i tlumočníci, přátelská atmosféra, orientace na zákazníka a přijatelné ceny – to vše z nás dělá Vašeho partnera na cestě světem jazyků.

V Horizontech Vám nabízíme zajímavé jazykové kurzy, které Vám dají to, co od nich očekáváte a kde panuje díky malým skupinám (do 4 studentů) rodinná atmosféra, kde je snadné se učit a jazykem žít.

Stálá kvalita je pro nás stejně důležitá jako uvolněná a přátelská atmosféra. Spokojenost a úspěch našich studentů a zákazníků je naší nejlepší reklamou…

V čem jsme jiní …

Naše společnost je zcela soukromá a nezávislá instituce, jejímž základem je vysoký standard poskytovaných služeb. Již více než 20 let se snažíme pracovat ve Váš prospěch a věříme, že vše, co děláme, děláme dobře…Napište nám

Kontrolní kód
captcha
×