O nás | Horizonty

O nás

Počátky jazykové agentury Horizonty spadají do roku 2001, kdy jsme začali, Petr Řezníček a Miluše Řezníčková, podnikat jako sdružení fyzických osob. Zaměřili jsme se na výuku jazyků a to těch, které jsme sami na univerzitách vystudovali – angličtiny a němčiny. Velkou výhodou v práci s jazykem nám byly naše několikaměsíční zahraniční pracovní a studijní pobyty.

V roce 2002 jsme pronajali první místnosti, které jsme uzpůsobili jako učebny pro výuku jazyků v Chelčického ulici v Českých Budějovicích. Vzhledem k tomu, že jsme dbali od samého počátku na individuální přístup ke klientovi a výuku jazyka v malých skupinkách (do 4 osob), začal se počet našich klientů rozrůstat. Tehdy jsme si uvědomili, že je třeba, abychom dali také šanci dalším, pečlivě vybíraným, začínajícím učitelům – absolventům Pedagogické fakulty. Pronajali jsme si další prostory, které jsme přizpůsobili studijním účelům.

Od roku 2003 jsme navázali spolupráci s několika jazykovými školami v Anglii, Irsku a Německu a od roku 2003 jsme začali nabízet i jazykové studijní pobyty v zahraničí.

V září roku 2004 vznikla nástupnická společnost Horizonty, s.r.o. – její náplní je výuka jazyků, překlady a tlumočení a organizace studia v zahraničí na našich partnerských jazykových školách, se kterými jsme již předtím navázali kontakt.

V létě 2005 si naše firma, pro zlepšení výukového prostředí a zároveň i zázemí pro neustále se rozrůstající počet studentů a kolektiv lektorů, pronajala v centru Českých Budějovic 2. patro historické budovy v Krajinské ulici, kde jsme ve školním roce 2005/2006 přivítali své stávající a nové studenty.

V současnosti disponujeme 4 plně vybavenými jazykovými učebnami v Českých Budějovicích – Krajinská 43, kde je i hlavní kancelář.

Od samého počátku našich aktivit jsme také navázali na naše několikaleté zkušenosti s překlady a tlumočením pro několik zahraničních firem a mezinárodních akcí a začali jsme kolem sebe shromažďovat kolektiv kvalitních překladatelů a zkušených rodilých mluvčí, kteří provádějí překlady a korektury překladů. Zpracováváme překlady ve více než dvou desítkách jazyků a díky i zahraničním překladatelům i v různých jazykových kombinacích.

Našim klientům, kteří se rozhodnou vycestovat za studiem do zahraničí, nabízíme studium na našich partnerských jazykových školách ve více než 30 destinacích po celém světě.

Dne 14. srpna 2006 jsme zahájili provoz naší pobočky Praha. Po prvním nelehkém roce fungování naší pražské pobočky, se nám její fungování podařilo stabilizovat a do budoucna počítáme s jejím rozšířením.

Naše firma je orientovaná na zákazníka a naší snahou je, abychom poskytovali našim klientům služby prvotřídní kvality za přijatelné ceny.

V současnosti naše firma spolupracuje s týmem 135 spolupracovníků, kteří se plní potřeby našich zákazníků k jejich vysoké spokojenosti.Napište nám

Kontrolní kód
captcha
×