Jazykové kurzy na zimní semestr 2019/2020
v Českých Budějovicích

Již 17. rokem Vás rádi přivítáme v našich jazykových kurzech angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny. V každém kurzu, který pořádáme, vždy přivítáme maximálně 4 účastníky! A tento počet účastníků kurzu nikdy nepřekračujeme. Když jsme v roce 2001 začali nabízet jazykové kurzy, začínali jsme s takto malými skupinami a naší filozofie se držíme celou dobu. U nás chceme, abyste se jazyk naučili a proto si, prosím, uvědomte, že při učení se jazykům platí nepřímá úměra – čím větší je počet osob v kurzu, tím méně se toho naučíte, protože tím méně času máte při výuce k dispozici. Rozhodněte se sami, zda chcete vyhazovat své peníze z kapsy nebo chcete dosáhnout požadovaného efektu.

Délka semestrálního kurzu je 15 týdnů s hodinou v trvání 90 minut. Pokud na den konání kurzu připadá státní svátek nebo nemoc lektora, kurz se automaticky o tyto zameškané hodiny prodlužuje.
Pokud máte zájem o jiný kurz, než je uvedený v naší níže uvedené nabídce, neváhejte nás kontaktovat a nabídneme Vám kurz, který bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům co se týká délky hodiny, frekvence nebo délky celého kurzu.
Máte-li své přátele, se kterými se chcete učit nabízeným jazykům, vytvořte si skupinku o velikosti 2, 3 nebo 4 osob a rádi Vám zpracujeme nabídku na tento privátní jazykový kurz. Jsme maximálně flexibilní, proto se s námi na všem domluvíte a budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Více

Firemní výukaNapište nám

Kontrolní kód
captcha
×